منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زیرساخت های فناوری اطلاعات

Communication Networks

شبکه های ارتباطی

جامعه فراصنعتی کنونی که با گذر اتکای صرف به ارتباطات میان فردی بیشترین اتکا را به شبکه های رایانه ای ودر راس همه اینترنت دارد،هویت خود رابه شبکه ای بزرگ از داده های دیجیتال تبدیل نموده است واکنون،اساسی ترین زیرساخت فنی جامعه اطلاعاتی ،شبکه ارتباطی دیجیتال لست.این شبکه ها در هرشکل واندازه نیازمند بستری جهت ایجاد وبرقراری می باشندکه از آن جمله می توان به فناوری هایی از قبیل فیبر نوری،انواع کابل های شبکه،بستر ارتباطات بیسیم وغیره اشاره نمود.

شرکت شبکه امن راهبرد، درزمینه طراحی وپیاده سازی تکنولوژی های ارتباطی مختلف دارای تجربیات متعددی می باشد.

Network Infrastructure

زیر ساخت شبکه

عناصر تشکیل دهنده زیرساخت یک شبکه کامپیوتری را می توان به دو گروه اساسی زیر تقسیم نمود:

  • عناصری که زیرساخت فیزیکی یک شبکه را تشکیل می دهند،نظیرکابل ها،کارت های شبکه،سوئیچ هاو مسیریابهاوغیره.ماهیت این عناصر سخت افزاری می باشد.
  • عناصری که زیرساخت منطقی یک شبکه را تشکیل می دهند،نظیرپروتکل های شبکه ،سرویس های مختلف،مدل های آدرس دهیIP ،پروتکل های امنیتی وغیره.ماهیت این عناصر نرم افزاری می باشد.

شرکت شبکه امن راهبرد در زمینه، طراحی و پیاده سازی زیرساخت شبکه از دانش به روز و تجربیات متعددی برخوردار می باشد.

Virtualization

مجازی سازی

مجازی سازی یک تکنولوژی سودمند جهت دست یابی به بهره برداری بهتر از زیرساخت برحسب استفاده دوباره از یک منبع فیزیکی یامنطقی برای چندین شبکه متفاوت ویا متراکم کردن چندین منبع برای کسب توانایی وسودمندی بیشتر است.این منابع همان اجزاشبکه همانندمسیریاب ها و سوئیچ ها و میزبان ها،ماشین های مجازی وغیره هستند.مجازی سازی شبکه هزینه کلی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد که همواره یکی از اساسی ترین دغدغه های مدیران سازمانها بوده است.

شرکت شبکه امن راهبرد،درزمینه طراحی وپیاده سازی تکنولوژی های متنوع مجازی سازی تاکنون پروژه های بسیاری راباموفقیت به انجام رسانیده و موفق به جلب رضایت کلیه مشتریان دراین حوزه گردیده است.

سیستم انتقال تماس

VOIP

امروزه شبکه های کامپیوتری امکان ارتباط واتصال بین تمام نقاط را فراهم آورده اند.این ارتباط فرصتی برای انتقال هر آنچه که بصورت سیگنالهای دیجیتال باشدرا میسر می سازد.یکی از مهم ترین نیاز های هر سازمان یا شرکت تجاری،ارتباطات تلفنی می باشد.فناوری VOIP ،(صوت بر روی بستر IP)توانایی تبدیل مکالمات به سیگنالهای دیجیتال و قابل انتقال درانواع مختلف شبکه های Internet,LAN,WAN,ATM,Frame Relar ماهواره و غیره را دارا می باشد که بااستفاده از این نوع بستر ها امکان کاهش هزینه ها تا 80 درصد وجود خواهد داشت.

شرکت شبکه امن راهبرد،تا کنون پروژه های متعددی را در زمینه سیستم های انتقال تماس با موفقیت به انجام رسانیده است.